Találj meg minket a Facebook-on
VIK Farsangi Bál 2018 - 2018. február 17. szombat 18:00 óra
2017.11.15.
Kedves Szülők, Öregdiákok, Partnereink, egykori és jelenlegi Kollégák!
 
Ismét eljött az idő, hogy az együttlétre gondoljunk, és a tavalyi "A VIK 20-on túl" eseményhez hasonló estét töltsünk el jó hangulatban, amely - bízunk benne - minden résztvevő számára felejthetetlen lesz.
HELYE: 1078 Budapest, Hernád utca 3. - A VIK Középiskola épülete.
IDŐPONT: 2018. február 17. szombat, 18:00 óra

A regisztrációs felületet megnyitottuk, és kérjük, hogy a részt venni kívánók minél előbb jelezzék szándékukat a pontosabb tervezés érdekében.

Hamarosan találkozunk!
Nyomtatás
További kérdései vannak?
Írjon nekünk, és kollégáink hamarosan e-mailben vagy telefonon felveszik Önnel a kapcsolatot:

felnőttképzés, szakképzés, szakiskola, vendéglátás, idegenforgalom, kereskedelem, idegenvezető képzés, cukrász képzés, fodrász, szakács képzések Budapesten, felnőtt oktatás

Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti és Üzleti Baptista Középiskola Budapest. Magas színvonalú képzések és jó elhelyezkedési lehetőségekkel bíró szakképzések Budapesten. Felnőttképzéseink, szakképzéseink között a következő szakmák szerepelnek: szakács, cukrász, pincér, vendéglátó eladó, eladó, fodrász, vendéglátásszervező-vendéglős, idegenvezető, logisztikai ügyintéző és számos további szakképzés is.