Találj meg minket a Facebook-on
Továbbtanulási tájékoztató 2022/2023
2021.09.30.

Kedves 8. osztályos felvételiző Diákok! Kedves Szülők!

Az alábbi linkre kattintva elérhető a 2022/2023-as tanévben induló képzéseinkkel kapcsolatos továbbtanulási tájékoztató.

Továbbtanulási tájékoztató 2022/2023

Nyomtatás
További kérdései vannak?
Írjon nekünk, és kollégáink hamarosan e-mailben vagy telefonon felveszik Önnel a kapcsolatot:

felnőttképzés, szakképzés, szakiskola, vendéglátás, idegenforgalom, kereskedelem, idegenvezető képzés, cukrász képzés, fodrász, szakács képzések Budapesten, felnőtt oktatás

VIK Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti Baptista Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium. Magas színvonalú képzések és jó elhelyezkedési lehetőségekkel bíró szakképzések Budapesten. Felnőttképzéseink, szakképzéseink között a következő szakmák szerepelnek: szakács, cukrász, pincér, vendéglátó eladó, eladó, fodrász, vendéglátásszervező-vendéglős, idegenvezető, logisztikai ügyintéző és számos további szakképzés is.