Találj meg minket a Facebook-on
Igazgatói tájákoztató - 2021.11.04 és 2021.11.22 17:30
2021.11.02.

Igazgatói tájékoztató a beiskolázásról

A most 8. osztályos diákok szülei számára igazgatói tájékoztatót tartunk november 4-én és 22-én 17:30-tól az iskola nagy tornatermében. A tájékoztató után a résztvevőknek lehetőségük van kérdezni a képzéseinkkel, iskolánkkal kapcsolatban.
 
Sok szeretettel várjuk Önöket!
Nyomtatás
További kérdései vannak?
Írjon nekünk, és kollégáink hamarosan e-mailben vagy telefonon felveszik Önnel a kapcsolatot:

felnőttképzés, szakképzés, szakiskola, vendéglátás, idegenforgalom, kereskedelem, idegenvezető képzés, cukrász képzés, fodrász, szakács képzések Budapesten, felnőtt oktatás

VIK Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti Baptista Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium. Magas színvonalú képzések és jó elhelyezkedési lehetőségekkel bíró szakképzések Budapesten. Felnőttképzéseink, szakképzéseink között a következő szakmák szerepelnek: szakács, cukrász, pincér, vendéglátó eladó, eladó, fodrász, vendéglátásszervező-vendéglős, idegenvezető, logisztikai ügyintéző és számos további szakképzés is.