Találj meg minket a Facebook-on
VIK-es diákok a II. Királyi Ízek, Illatok gasztronómiai versenyen
2020.01.20.

 

 

VIK-es diákok a II. Királyi Ízek, Illatok gasztronómiai versenyen

A VIK Középiskola diákjaira ismét nagyon büszkék lehetünk, mert 2020. január 16-án, Székesfehérváron a Székesfehérvári SzC Deák Ferenc Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája által rendezett II. Királyi Ízek, Illatok gasztronómiai versenyen nagyon szép eredmény értek el. Ezen a nagyon színvonalas versenyen Kőnig Mátyás szakács tanulónk (felkészítője Füzeséri Mihály) 4. helyezést ért el és elismerő oklevelet kapott; cukrász tanulónk, Gáldi Beatrix (felkészítője Illés Vince Levente) bronz-érmet, valamint Pap Alexandra pincér tanulónk (felkészítője Vadász László) ugyancsak bronz-érmet kapott. Köszönjük Koczkás Anikó gyakorlati oktatásvezetőnk lelkiismeretes munkáját, ami a felkészülési időszakban nagymértékben hozzájárult tanulóink kiegyensúlyozott és szép teljesítményéhez. Csapatunk az összesítésben a 3. helyen végzett, így a BRONZ-érem jogos tulajdonosai lettek!
 
Köszönjük a szervező iskola, a Székesfehérvári SzC Deák Ferenc Szakképző Iskola minden együttműködő Kollégájának és Diákjának a színvonalas és zökkenőmentes lebonyolítást, amely a verseny alatt tapasztalható jó hangulatot is megalapozta. Egyúttal gratulálunk minden résztvevő iskola diákjainak és felkészítőinek a nagyszerű teljesítményükhöz!
 
 
 
Nyomtatás
További kérdései vannak?
Írjon nekünk, és kollégáink hamarosan e-mailben vagy telefonon felveszik Önnel a kapcsolatot:

felnőttképzés, szakképzés, szakiskola, vendéglátás, idegenforgalom, kereskedelem, idegenvezető képzés, cukrász képzés, fodrász, szakács képzések Budapesten, felnőtt oktatás

Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti és Üzleti Baptista Középiskola Budapest. Magas színvonalú képzések és jó elhelyezkedési lehetőségekkel bíró szakképzések Budapesten. Felnőttképzéseink, szakképzéseink között a következő szakmák szerepelnek: szakács, cukrász, pincér, vendéglátó eladó, eladó, fodrász, vendéglátásszervező-vendéglős, idegenvezető, logisztikai ügyintéző és számos további szakképzés is.