Találj meg minket a Facebook-on
UNICEF – Gyerekhang – Bánovics Zsófia 10.I osztályos tanuló írása az Élet és Irodalomban
2017.11.20.

November 20-a 1989 óta a gyermekek jogainak világnapja. Ebből az alkalomból az UNICEF Magyarország alkotópályázatot hirdetett 7-18 éves gyermekek számára, „A világ, amelyben élünk”, illetve „Felnőttként ilyen világban szeretnék élni…”címmel.

Bánovics Zsófia 10.I osztályos tanuló novellájával, írott szöveg kategóriában a 15-18 évesek korcsoportjában első helyezést ért el az alkotópályázaton. Eredeti hangvételű, kiemelkedően jól sikerült írását az Élet és Irodalom c. hetilap 2017. november 17. számában közölte.

Az írás az alábbi linkre kattintva olvasható (a rövid reklám lejátszása után jelenik meg):

http://www.es.hu/cikk/2017-11-17//unicef-gyerekhang.html

 

Zsófiának gratulálunk a szép eredményhez!

 

VIK Középiskola

Nyomtatás
További kérdései vannak?
Írjon nekünk, és kollégáink hamarosan e-mailben vagy telefonon felveszik Önnel a kapcsolatot:

felnőttképzés, szakképzés, szakiskola, vendéglátás, idegenforgalom, kereskedelem, idegenvezető képzés, cukrász képzés, fodrász, szakács képzések Budapesten, felnőtt oktatás

VIK Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti Baptista Technikum, Szakképő Iskola és Gimnázium. Magas színvonalú képzések és jó elhelyezkedési lehetőségekkel bíró szakképzések Budapesten. Felnőttképzéseink, szakképzéseink között a következő szakmák szerepelnek: szakács, cukrász, pincér, vendéglátó eladó, eladó, fodrász, vendéglátásszervező-vendéglős, idegenvezető, logisztikai ügyintéző és számos további szakképzés is.