Találj meg minket a Facebook-on
Szülői értekezlet a 9. és 11. évfolyam ingyenes nyári nyelvtanfolyamain résztvevők szüleinek
2019.12.12.

 

Tisztelt Szülők!
A 2020 nyarára tervezett ingyenes külföldi nyelvtanulási programmal kapcsolatban 2019. december 18-án, szerdán 16:30 órától tájékoztató szülői értekezletet tartunk az iskola nagy tornatermében. Megjelenésükre feltétlenül számítunk.

Nyomtatás
További kérdései vannak?
Írjon nekünk, és kollégáink hamarosan e-mailben vagy telefonon felveszik Önnel a kapcsolatot:

felnőttképzés, szakképzés, szakiskola, vendéglátás, idegenforgalom, kereskedelem, idegenvezető képzés, cukrász képzés, fodrász, szakács képzések Budapesten, felnőtt oktatás

Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti és Üzleti Baptista Középiskola Budapest. Magas színvonalú képzések és jó elhelyezkedési lehetőségekkel bíró szakképzések Budapesten. Felnőttképzéseink, szakképzéseink között a következő szakmák szerepelnek: szakács, cukrász, pincér, vendéglátó eladó, eladó, fodrász, vendéglátásszervező-vendéglős, idegenvezető, logisztikai ügyintéző és számos további szakképzés is.