Találj meg minket a Facebook-on
OMÉK Kiállítás - 11.F
2019.10.10.

 

OMÉK Kiállítás – 11.F

2019.09.27-én a 11.F osztály Szakács Etelka tanárnő szervezésében és Oberritter Szabolcs osztályfőnök kíséretében részt vett az OMÉK kiállításon (Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár) a Hungexpo területén.

A látogatás alapvető célja az volt, hogy a leendő vendéglátóipari szakemberek megismerjék hazánk egyik legszínvonalasabb élelmiszeripari kiállítását, valamint rálátást nyerhessenek a kézműves élelmiszeripari termékeinkre.

A fotók sorrendben

1.: Magyar szürkemarha: sokféle ízletes húsipari termék készül belőle, igazi Hungarikum. Az osztály szürkemarha szalámit és kolbászt kóstolt belőle.

2. és 3. kép: az Ecocatering cég biológiailag lebomló terítékeket mutatott be. 100% búzakorpából készült tányérok és evőeszközök, melyek ehetőek, komposztálhatóak, környezetbarát termékek. A 3. fotón látható fehér tányér kukoricából készült, biológiailag lebomló, környezetbarát.

4. kép: Házi szörpök és ízek Erdélyből.

5. kép: 11.F osztály egy része.

6. kép: OMÉK üdvözlő felirat a 11.F osztály osztályfőnökével.

                                                                                                                      Szakács Etelka

                                                                                                                         szaktanár

Nyomtatás
További kérdései vannak?
Írjon nekünk, és kollégáink hamarosan e-mailben vagy telefonon felveszik Önnel a kapcsolatot:

felnőttképzés, szakképzés, szakiskola, vendéglátás, idegenforgalom, kereskedelem, idegenvezető képzés, cukrász képzés, fodrász, szakács képzések Budapesten, felnőtt oktatás

Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti és Üzleti Baptista Középiskola Budapest. Magas színvonalú képzések és jó elhelyezkedési lehetőségekkel bíró szakképzések Budapesten. Felnőttképzéseink, szakképzéseink között a következő szakmák szerepelnek: szakács, cukrász, pincér, vendéglátó eladó, eladó, fodrász, vendéglátásszervező-vendéglős, idegenvezető, logisztikai ügyintéző és számos további szakképzés is.