Találj meg minket a Facebook-on
Magyar Gyuritól búcsúzunk
2021.09.14.

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy iskolánk tanulója, Magyar György a mai napon távozott közülünk, hosszan tartó betegsége legyőzte őt. A fájdalomra, amit Gyuri elvesztése miatt érzünk, nincsenek szavak, de emléke az itt kötött barátságokban és szívünkben tovább él. Búcsúznak tőle osztálytársai és tanárai

 

Nyomtatás
További kérdései vannak?
Írjon nekünk, és kollégáink hamarosan e-mailben vagy telefonon felveszik Önnel a kapcsolatot:

felnőttképzés, szakképzés, szakiskola, vendéglátás, idegenforgalom, kereskedelem, idegenvezető képzés, cukrász képzés, fodrász, szakács képzések Budapesten, felnőtt oktatás

VIK Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti Baptista Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium. Magas színvonalú képzések és jó elhelyezkedési lehetőségekkel bíró szakképzések Budapesten. Felnőttképzéseink, szakképzéseink között a következő szakmák szerepelnek: szakács, cukrász, pincér, vendéglátó eladó, eladó, fodrász, vendéglátásszervező-vendéglős, idegenvezető, logisztikai ügyintéző és számos további szakképzés is.