Találj meg minket a Facebook-on
Igazgatói tájékoztató, nyílt napok időpontja
2019.10.21.

 

Kedves Szülők és érdeklődő 8. osztályos Tanulók!

A 2020/2021-es tanévben indítani tervezett képzéseinkkel kapcsolatos felvételi tájékoztatót 2019.11.05-én 17:30-tól tartjuk az iskola nagy tornatermében.

Nyílt napjaink időpontjai:

- 2019. november 12.

- 2019. november 26.

- 2019. december 10.

A nyílt napok látogatása regisztrációhoz kötött. A regisztrációs felület, a részletes felvételi tájékoztató és a felvételi vizsgák eljárásrendje legkésőbb 2019. október 23-tól elérhető, olvasható lesz iskolánk honlapján.

Nyomtatás
További kérdései vannak?
Írjon nekünk, és kollégáink hamarosan e-mailben vagy telefonon felveszik Önnel a kapcsolatot:

felnőttképzés, szakképzés, szakiskola, vendéglátás, idegenforgalom, kereskedelem, idegenvezető képzés, cukrász képzés, fodrász, szakács képzések Budapesten, felnőtt oktatás

Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti és Üzleti Baptista Középiskola Budapest. Magas színvonalú képzések és jó elhelyezkedési lehetőségekkel bíró szakképzések Budapesten. Felnőttképzéseink, szakképzéseink között a következő szakmák szerepelnek: szakács, cukrász, pincér, vendéglátó eladó, eladó, fodrász, vendéglátásszervező-vendéglős, idegenvezető, logisztikai ügyintéző és számos további szakképzés is.