Találj meg minket a Facebook-on
Fodrásztanulóink szakmai sikerei
2018.04.04.

Fodrásztanulóink szakmai sikerei

Idén 2018. március 25-én, vasárnap került megrendezésre a BOKIK által szervezett Nemzetközi Meghívásos Fodrász, Kozmetikus, Műköröm díszítő és - építő Bajnokság, Kisgergelyné Tolcsvai Mária és Lapis Imre Emlékverseny.

Miskolcon tizenhatodik alkalommal szervezték meg a szépészeti szakmák hagyományos tavaszi versenyét, ahol tanulóink ismét remekül helytálltak.

A versenyt minőségi szervezés és magas színvonalú versenymunkák jellemezték. Az ilyen versenyek rengeteg pluszt adnak tanulóinknak, hiszen szorgalomra, alázatra, fegyelmezettségre, szakmai tiszteletre tanítanak. A versenyzés rutint, gyakorlati tapasztalatot, sikerélményt ad, ezen kívül lehetőségük nyílik arra, hogy megismerkedhessenek a szakma „nagyjaival” és versenytársaikkal.

Magyarország legnagyobb szépségipari rendezvényén a VIK középiskola diákjainak sikerei:

Csehi Dóra13. Fo osztályos tanulónk a Kisgergelyné Tolcsvai Mária Emlékverseny „Párizsi szerelem” konty élő modellen tanuló kategóriában 2. helyezést ért el.

 

Köszönjük a felkészítést Kászonyi Ildikónak, Kászonyi Gergelynek és a sminket Lakatos Annának.

 

Horváth Ákos 13. Fo osztályos tanulónk Férfi tanuló- Modern klasszikus divatfrizura szárítás kategóriában 2. helyezést ért el.

Köszönjük a felkészítést Kászonyi Gergelynek és Varsádi Attilának.

 

Hulé Norbert 13. Fo osztályos tanulónk Vízmarcel babafejen tanuló kategóriában versenyzett, bár helyezést nem ért el, de sok élményt és tapasztalatot szerzett.

Köszönjük a felkészítést Lakatos Annának és Kászonyi Gergelynek.

 

Nyomtatás
További kérdései vannak?
Írjon nekünk, és kollégáink hamarosan e-mailben vagy telefonon felveszik Önnel a kapcsolatot:

felnőttképzés, szakképzés, szakiskola, vendéglátás, idegenforgalom, kereskedelem, idegenvezető képzés, cukrász képzés, fodrász, szakács képzések Budapesten, felnőtt oktatás

Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti és Üzleti Baptista Középiskola Budapest. Magas színvonalú képzések és jó elhelyezkedési lehetőségekkel bíró szakképzések Budapesten. Felnőttképzéseink, szakképzéseink között a következő szakmák szerepelnek: szakács, cukrász, pincér, vendéglátó eladó, eladó, fodrász, vendéglátásszervező-vendéglős, idegenvezető, logisztikai ügyintéző és számos további szakképzés is.