Találj meg minket a Facebook-on
BAPTINFO - 2021. május
2021.05.31.

Kedves Diákok!
Kedves Szülők!
Kedves Érdeklődők!

Mellékelten olvashatják a Baptista Szeretetszolgálat mostantól havonta megjelenő információs hírlevelét, melyet ajánlok figyelmükbe!

Kökény István
igazgató

 

BAPTINFO - 2021. május

Nyomtatás
További kérdései vannak?
Írjon nekünk, és kollégáink hamarosan e-mailben vagy telefonon felveszik Önnel a kapcsolatot:

felnőttképzés, szakképzés, szakiskola, vendéglátás, idegenforgalom, kereskedelem, idegenvezető képzés, cukrász képzés, fodrász, szakács képzések Budapesten, felnőtt oktatás

VIK Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti Baptista Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium. Magas színvonalú képzések és jó elhelyezkedési lehetőségekkel bíró szakképzések Budapesten. Felnőttképzéseink, szakképzéseink között a következő szakmák szerepelnek: szakács, cukrász, pincér, vendéglátó eladó, eladó, fodrász, vendéglátásszervező-vendéglős, idegenvezető, logisztikai ügyintéző és számos további szakképzés is.