Találj meg minket a Facebook-on
Ballagási ünnepség 2020-2021
2021.04.30.
Kedves Végzős Diákok!
Kedves Osztályfőnökök!
Kedves Szülők!
 
Az idei tanévben iskolánk történetében immár második alkalommal - de remélem utoljára - csak online módon tudom útra indítani a végzős tanulóinkat. Fogadjátok/fogadják nagy szeretettel ezt a kis rövid igazgatói üzenetet, mellyel kívánok mindenkinek sikeres vizsgákat, sok erőt és kitartást, jó egészséget és sok boldogságot!
 
Kökény István
igazgató
 
 
Nyomtatás
További kérdései vannak?
Írjon nekünk, és kollégáink hamarosan e-mailben vagy telefonon felveszik Önnel a kapcsolatot:

felnőttképzés, szakképzés, szakiskola, vendéglátás, idegenforgalom, kereskedelem, idegenvezető képzés, cukrász képzés, fodrász, szakács képzések Budapesten, felnőtt oktatás

VIK Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti Baptista Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium. Magas színvonalú képzések és jó elhelyezkedési lehetőségekkel bíró szakképzések Budapesten. Felnőttképzéseink, szakképzéseink között a következő szakmák szerepelnek: szakács, cukrász, pincér, vendéglátó eladó, eladó, fodrász, vendéglátásszervező-vendéglős, idegenvezető, logisztikai ügyintéző és számos további szakképzés is.